Top
+90 532 341 4277
av.halilkaan@gmail.com

İcra Dosyası Kapatma Hizmeti

Ankara İcra Avukatı. Hakkınızda açılan icra takiplerinin kaldırılması, kapak hesabının düzgün şekilde hesaplanması, zamanaşımına uğrayan takiplerin işlemden kaldırılması ve ilgili diğer icra avukatı hizmetleri için Ehil Hukuk Bürosu olarak sizinleyiz! 

Emka Hukuk Bürosunun İcra dosya kapatma hakkında yazısını okuyabilirsiniz.

Son yıllarda ülkemizdeki ekonomik çıkmazla da bağıntılı olarak "Hakkınızda icra takibi yapılacaktır" şeklinde birçok dolandırıcılık türü peydah olmuştur. Bu tür dolandırıcılara para kaptırmamak için mutlaka Ankara icra avukatı aracılığı ile hizmet almak gerekliliğine inanıyoruz. Ayrıca bu tür icra dolandırıcılarına tedbir almak için https://halilkaanemektar.av.tr/makale/hakkinizda-icra-takibi-baslatilacaktir-dolandiricilarina-inanmayin isimli makalemizi okuyup bilinçlenebilirsiniz. 

İcra dosyası kapatma ve haksız icra takibi birçok kişinin kanayan yarası haline dönüşmüştür. Özellikle haksız icra takibi için önleyici nitelikteki tedbirler şu şekilde olmalıdır. 

  1. İkametgah adresinizi güncel tutun! (tebligatlar mernis adresinize gelir)
  2. Tebligat geldiğinde mutlaka Ankara icra avukatı nezninde danışmanlık hizmeti alın'
  3. Süreleri mutlaka kontrol edin. Hukuk sistemimizde genellikle 7,10 ve 2 haftalık süreler kullanılır.
  4. Alacaklı vekili ile mutlaka pazarlık yapın!
  5. İcra dosya kapama ile ilgili olarak ayrıca https://halilkaanemektar.av.tr/makale/ankara-icra-avukati-icra-dosyasi-ne-zaman-duser adlı makalemizi de okuyabilirsiniz.

İcra Dosyası Kapatma Hizmeti

Destek alın : +90 532 341 4277